W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z głębokim żalem żegnamy Śp. Macieja Malca

26.06.2026

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Macieja Malca, Pracownika Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na grafice kondolencyjnej, utrzymanej w stonowanej czarno-białej kolorystyce, po lewej stronie znajduje się zapalona biała świeca oraz biały kwiat lilii z zielonymi liśćmi, symbolizujące pamięć, szacunek i żałobę. Po prawej stronie, na ciemnym tle, umieszczono elegancki napis: „Z głębokim żalem żegnamy Śp. Macieja Malca”, ozdobiony subtelnymi złotymi elementami dekoracyjnymi. Całość ma spokojny, uroczysty i pełen powagi charakter, wyrażający współczucie oraz pamięć o zmarłym.

Odszedł Człowiek niezwykle życzliwy, pogodny i zawsze uśmiechnięty, który swoją dobrocią, otwartością i gotowością do niesienia pomocy zjednywał sobie sympatię wszystkich, którzy mieli okazję Go poznać. Kochał podróże, cieszył się życiem i zarażał innych swoim optymizmem. Mimo trudnych doświadczeń i choroby, z którą przyszło Mu się zmagać, zachowywał pogodę ducha oraz siłę, budząc szacunek i podziw otoczenia.

Rodzinie, Bliskim oraz Wszystkim pogrążonym w żałobie składamy wyrazy najgłębszego współczucia oraz słowa wsparcia. Łączymy się z Państwem w bólu i modlitwie, zachowując w pamięci Jego życzliwość, serdeczny uśmiech i dobro, które pozostawił po sobie.

Cześć Jego Pamięci.

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusz Stela

Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Pracownicy administracji samorządowej

Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

 

{"register":{"columns":[]}}