W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powierzenie stanowisk dyrektorom szkół na kolejne kadencje

24.06.2026

W dniu dzisiejszym, tj. 24 czerwca 2026 roku w gabinecie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska. Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Tadeusz Stela wręczył akty powierzenia stanowisk dyrektorów szkół oraz kwiaty, składając gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z dyrektorami szkół podczas uroczystego wręczenia aktów powierzenia stanowisk na kolejne kadencje. Uczestnicy spotkania pozują do wspólnego zdjęcia, trzymając kwiaty, dokumenty oraz upominki.

Po uzyskaniu w dniu 11 maja 2026 roku pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty przedłużono powierzenie stanowisk dyrektorów następującym osobom:

• Pani Urszuli Wilczyńskiej – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Przytkowicach, na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku,
• Pani Bernadecie Kalębie-Żołnierek – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 7 w Barwałdzie Średnim, na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku,
• Pani Joannie Elżbieciak – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym, na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku,
• Pani Beacie Zając – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzycach Wielkich, na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku.

Ponadto Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej powierzył Pani Małgorzacie Cimer funkcję Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej na okres od 27 lipca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku.

Burmistrz Tadeusz Stela podziękował dyrektorom za dotychczasową pracę, zaangażowanie oraz troskę o rozwój lokalnej oświaty. Podkreślił również, że sprawne funkcjonowanie szkół, wysoki poziom nauczania oraz tworzenie przyjaznych warunków do nauki są efektem codziennej pracy kadry kierowniczej, nauczycieli i pracowników placówek oświatowych.

Nowo powołanym oraz ponownie wybranym dyrektorom życzymy powodzenia w realizacji zamierzeń, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów w nadchodzących latach.

{"register":{"columns":[]}}