Dwa dni pełne emocji zakończone sukcesem
22.06.2026
Dni Kalwarii 2026 przeszły do historii! Za nami dwa dni pełne muzyki, radości, spotkań i wspólnego świętowania.
Dni Kalwarii to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu naszej gminy, które po raz kolejny zgromadziło mieszkańców oraz gości z całego regionu, tworząc wyjątkową atmosferę wspólnoty i dobrej zabawy.
Na scenie wystąpiły gwiazdy muzyczne, lokalni artyści, zespoły, orkiestry i grupy taneczne. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, stoisk tematycznych, gastronomicznych oraz wielu wydarzeń towarzyszących, które sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Szczególne podziękowania dla całego zespołu Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej na czele z Dyrekcją oraz wszystkim współorganizatorom, służbom porządkowym, druhom OSP, policjantom, ratownikom medycznym, wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie i zabezpieczenie wydarzenia.
Wyrazy wdzięczności kierujemy także do partnerów i darczyńców, którzy wsparli organizację Dni Kalwarii 2026. Dzięki Państwa zaangażowaniu możliwe było przygotowanie bogatego programu artystycznego i licznych atrakcji dla mieszkańców.
Strefa 57, Bank Polski, Rusin Glass, Mebloform, Bank Spółdzielczy w Kalwarii Zebrzydowskiej, Kropka-delikatesy, MWH Meble, Kobax, Tragar, Perfekt AGD, OPAX, Nova Finezja, Filipiak, Graca, Mega AGD, Interpak - Packaging Group, Piksel House, Domeno, Centrum Medyczne Warmuz, Empol, Beskid Media, CarpiTour, AGSTA, OtoOptyk, STOP-supermarket, Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej, Merkury, Bank Pekao w Kalwarii Zebrzydowskiej
Patronat Medialny:
TVP3 Kraków, TVP Info, Mam Newsa, Kalwaria24, Polska LIVE Lokalnie, Wadowice Online, Wadowice24
Dziękujemy wszystkim, którzy przez dwa dni tworzyli niepowtarzalny klimat tego święta.
Dziękujemy za tak liczną obecność, wspólną zabawę oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery, która pokazała, jak silną i zintegrowaną wspólnotą jest Gmina Kalwaria Zebrzydowska.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń organizowanych w naszej gminie!