W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusz Stela z absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok

11.06.2026

Podczas sesji Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbyła się 11 czerwca 2026 roku, Radni Rady Miejskiej udzielili Burmistrzowi Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeuszowi Steli wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska za 2025 rok.

Na środku stół prezydialny Rady Miejskiej przy nim trzy osoby orezydium rady za nimi duzy monitor wyświetlający wyniki głosowania po prawej przy mównicy Burmistrz Miasta

Za udzieleniem absolutorium głosowało 14 radnych, przy 1 głosie przeciwnym. Taki sam wynik odnotowano podczas głosowania nad udzieleniem Burmistrzowi wotum zaufania.
Uzyskanie absolutorium oraz wotum zaufania stanowi potwierdzenie prawidłowej realizacji zadań samorządowych, a także wykonania budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska za 2025 rok.
 Po zakończonych głosowaniach Burmistrz Tadeusz Stela podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w realizację budżetu oraz codzienną pracę na rzecz rozwoju gminy.
 – Z głębi serca chcę podziękować wszystkim, bez wyjątku, na ręce Pana Przewodniczącego, Pani Skarbnik, Pani Sekretarz oraz wszystkim współpracownikom za wykonanie budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Oby cały czas przyświecała nam idea, że nigdy nie powinno być gorzej, a zawsze może być lepiej – powiedział Burmistrz Tadeusz Stela.
 Burmistrz podziękował również Radnym Rady Miejskiej za współpracę, a mieszkańcom za zaangażowanie i aktywny udział w życiu lokalnej wspólnoty. 

{"register":{"columns":[]}}