W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zabawy zimowe Sówek i Jeżyków

02.03.2026

Grupa dzieci podczas zabawy z Panią Nauczycielką
Nasze przedszkolaki z grupy Jeżyki  wykonały piękne prace plastyczne pt. "Zabawy zimowe" oraz Grupa Sówki miały okazję bawić się  w zabawę sensoryczną Lodowisko.To doskonała okazja, aby rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Dodatkowo podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak można bawić się bezpiecznie zimą. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmików.
Justyna Moroz
Monika Szwarc
Ewa Kraśko
 
Opis do filmu: 
 
Na filmiku „Sówki - Lodowisko zabawa sensoryczna" widzimy dzieci, które siedzą przed streczem czarnym oraz pianką do golenia. Dzieci ubrane są w czapki oraz szaliki. Przedszkolaki wraz z Paniami ślizgają się na piance do golenia. Sóweczki następnie bawią się rączkami na streczu i rozmazują piankę do golenia przy czym świetnie się bawią.
Na filmiku „Jeżyki Zimowa praca plastyczna" możemy zobaczyć dzieci oraz nauczyciela prowadzącego siedzącego w kole na dywanie. Nauczyciel wraz z dziećmi śpiewa oraz tańczy na gazetach. Zaobserwować również można, że nauczyciel  dla każdego przedszkolaka przykleja naklejkę za uczestniczenie na zajęciach. Dzieci przy stolikach wykonują pracę plastyczną. Jeżyki
stemplują  za pomocą ziemniaków, gąbek , nakrętek , gumek recepturek oraz balonów napełnionych mąką ziemniaczaną. Widzimy na filmie przedszkolaki machające i wykonujące samodzielnie pracę plastyczną. Na końcu filmiku dzieci prezentują swoje wykonane prace.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}