W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do Wioski św. Mikołaja

05.01.2026

Dzieci pozują do zdjęcia ze św. Mikołajem i Dyrekcją
Dnia 17 grudnia 2025 roku dzieci z grupy Jeżyków i Zajączków z Przedszkola nr. 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika wraz ze swoimi paniami wyruszyły na wycieczkę do Wioski Świetego Mikołaja w Pomigaczach. Przedszkolaki miały okazję spędzić czas że Świętym Mikołajem z Laponii wraz z jego pomocnikami Elfami. Na samym początku Elfy zaprosiły nasze przedszkolaki na poczęstunek w formie rozgrzewającej herbatki oraz do zjedzenia pysznych pierników. Po poczęstunku przyszedł czas na wspólne gry i zabawy, które zaproponowały dzieciom Elfy. Następnie odbyły się warsztaty robienia pierników oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. W trakcie spotkania z Mikołajem każde z dzieci miało możliwość posiedzenia u niego na kolanach i porozmawiania z nim. Przedszkolaki napisały także do Świętego Mikołaja list, który zaniosły do Poczty Mikołaja. Dzieci oglądały również Szopkę Bożonarodzeniową, w której spotkały osiołka, kucyka i owieczkę. Nie zapomniały także dzieci zajrzeć do Magazynu Prezentów, a tam  zobaczyły jak dużo serca Elfy wkładają w swoją pracę. To właśnie one pomagają Mikołajowi w pakowaniu prezentów. Na pamiątkę pobytu nasze przedszkolaki otrzymały od Świetego Mikołaja  Certyfikat Honorowego Gościa Wioski Świetego Mikołaja. Po smacznym obiedzie przedszkolaki wraz z paniami wyruszyły w drogę powrotną. Ten magiczny i przedświąteczny czas spędzony w Wiosce Świętego Mikołaja na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.
Justyna Moroz

Zdjęcia (19)

{"register":{"columns":[]}}