Wycieczka do Wioski św. Mikołaja
05.01.2026
Dnia 17 grudnia 2025 roku dzieci z grupy Jeżyków i Zajączków z Przedszkola nr. 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika wraz ze swoimi paniami wyruszyły na wycieczkę do Wioski Świetego Mikołaja w Pomigaczach. Przedszkolaki miały okazję spędzić czas że Świętym Mikołajem z Laponii wraz z jego pomocnikami Elfami. Na samym początku Elfy zaprosiły nasze przedszkolaki na poczęstunek w formie rozgrzewającej herbatki oraz do zjedzenia pysznych pierników. Po poczęstunku przyszedł czas na wspólne gry i zabawy, które zaproponowały dzieciom Elfy. Następnie odbyły się warsztaty robienia pierników oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. W trakcie spotkania z Mikołajem każde z dzieci miało możliwość posiedzenia u niego na kolanach i porozmawiania z nim. Przedszkolaki napisały także do Świętego Mikołaja list, który zaniosły do Poczty Mikołaja. Dzieci oglądały również Szopkę Bożonarodzeniową, w której spotkały osiołka, kucyka i owieczkę. Nie zapomniały także dzieci zajrzeć do Magazynu Prezentów, a tam zobaczyły jak dużo serca Elfy wkładają w swoją pracę. To właśnie one pomagają Mikołajowi w pakowaniu prezentów. Na pamiątkę pobytu nasze przedszkolaki otrzymały od Świetego Mikołaja Certyfikat Honorowego Gościa Wioski Świetego Mikołaja. Po smacznym obiedzie przedszkolaki wraz z paniami wyruszyły w drogę powrotną. Ten magiczny i przedświąteczny czas spędzony w Wiosce Świętego Mikołaja na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.
Justyna Moroz
Zdjęcia (19)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.
Pokaż zdjęcie 19 z galerii.