Wiwat 3 Maja!
30.04.2026
Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszym przedszkolu 🇵🇱
Historia naszego kraju to kręta ścieżka wyłożona kostkami bogatej tradycji, sukcesów, ale też gorzkich porażek. Ostatecznie jednak zawiły szlak historii wiedzie ku naszej współczesności - bezpiecznej, dostatniej, nowoczesnej. Jednym z symboli polskości jest Konstytucja 3 Maja – pierwszy tego typu spisany akt prawny w Europie. Środa (30.04.2026) w naszym Przedszkolu miała biało- czerwone barwy!
Odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja — jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Cała społeczność przedszkolna zebrała się, aby wspólnie uczcić to wielkie święto, a dzieci zaprezentowały piękne, patriotyczne występy, przygotowane specjalnie na tę okazję.
Całą salę wypełniły radość, duma i wzruszenie. Dzieci śpiewały głośno i z sercem, a ich występy były dowodem na to, że patriotyzm można wyrażać na wiele sposobów.
Wiwat 3 Maja!!