W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wiwat 3 Maja!

30.04.2026

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszym przedszkolu 🇵🇱

Na tle budynku Przedszkola stoją 3 małe żuberki, machają flagami Polski
Historia naszego kraju to kręta ścieżka wyłożona kostkami bogatej tradycji, sukcesów, ale też gorzkich porażek. Ostatecznie jednak zawiły szlak historii wiedzie ku naszej współczesności - bezpiecznej, dostatniej, nowoczesnej. Jednym z symboli polskości jest Konstytucja 3 Maja – pierwszy tego typu spisany akt prawny w Europie. Środa (30.04.2026) w naszym Przedszkolu miała biało- czerwone barwy!

Odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja — jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Cała społeczność przedszkolna zebrała się, aby wspólnie uczcić to wielkie święto, a dzieci zaprezentowały piękne, patriotyczne występy, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Całą salę wypełniły radość, duma i wzruszenie. Dzieci śpiewały głośno i z sercem, a ich występy były dowodem na to, że patriotyzm można wyrażać na wiele sposobów.

Wiwat 3 Maja!!

Wideo

{"register":{"columns":[]}}