Witaj Majowa Jutrzenko
05.05.2026
To była piękna lekcja historii... Delegacja naszego Przedszkola wzięła udział w uroczystościach z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Dzieci wraz z opiekunami - rodzicami, nauczycielami i dyrekcją, godnie reprezentowały swoją placówkę, uczestnicząc w oficjalnych obchodach oraz oddając hołd twórcom pierwszej w Europie konstytucji. Mali patrioci zaprezentowali się w odświętnych strojach, w skupieniu wysłuchali wystąpienia Pana Burmistrza Ireneusza Kiendysia. Udział w wydarzeniu był dla nich cenną lekcją historii i okazją do kształtowania postaw obywatelskich już od najmłodszych lat.
km