W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wiosna w grupie Zajączków

20.04.2026

Dzieci podziwiają przebiśniegi

W grupie „Zajączków”  nastał wyjątkowo radosny czas pełen wiosennych aktywności. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach związanych z poszukiwaniem pierwszych oznak wiosny, a każda kolejna obserwacja budziła w nich prawdziwą radość i ciekawość świata.

Podczas spacerów w okolicy przedszkola oraz w ogrodzie przedszkolnym dzieci wypatrywały pierwszych kwiatów, słuchały śpiewu ptaków i obserwowały zmieniającą się przyrodę. Z entuzjazmem odkrywały, że wiosna powoli budzi się do życia – pojawiają się pąki na drzewach, zieleni się trawa, a słońce coraz częściej ogrzewa ziemię.

Nie zabrakło również uwielbianych przez dzieci wyjść na plac zabaw, które stały się okazją do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Huśtawki, zjeżdżalnie i wspólne gry ruchowe dostarczały dzieciom wiele radości, jednocześnie wspierając ich sprawność fizyczną i integrację w grupie.

Monika Szwarc

 

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}