Wiosna w grupie Zajączków
20.04.2026
W grupie „Zajączków” nastał wyjątkowo radosny czas pełen wiosennych aktywności. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach związanych z poszukiwaniem pierwszych oznak wiosny, a każda kolejna obserwacja budziła w nich prawdziwą radość i ciekawość świata.
Podczas spacerów w okolicy przedszkola oraz w ogrodzie przedszkolnym dzieci wypatrywały pierwszych kwiatów, słuchały śpiewu ptaków i obserwowały zmieniającą się przyrodę. Z entuzjazmem odkrywały, że wiosna powoli budzi się do życia – pojawiają się pąki na drzewach, zieleni się trawa, a słońce coraz częściej ogrzewa ziemię.
Nie zabrakło również uwielbianych przez dzieci wyjść na plac zabaw, które stały się okazją do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Huśtawki, zjeżdżalnie i wspólne gry ruchowe dostarczały dzieciom wiele radości, jednocześnie wspierając ich sprawność fizyczną i integrację w grupie.
Monika Szwarc