Radosne warsztaty wielkanocne w Grupie Jeżyków
09.04.2026
W grupie „Jeżyków” dnia 25 marca 2026 roku odbyły się warsztaty wielkanocne, w których udział wzięły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozwijania kreatywności oraz wprowadzenia wszystkich w świąteczny nastrój. Podczas zajęć uczestnicy wykonywali piękne wianki wielkanocne, wykorzystując kolorowe wstążki, gałązki, kwiaty i świąteczne ozdoby. Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała pomysłowość jej twórców.
Przedszkolaki w czasie warsztatów z dumą zaprezentowały również swoje zdolności artystyczne. Warsztaty przebiegały w radosnej i rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu
oraz twórczej współpracy. Wspólne działania nie tylko pozwoliły stworzyć piękne dekoracje świąteczne, ale także wzmocniły więzi między dziećmi, rodzicami i nauczycielem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy
rodziców. Wykonane wianki z pewnością staną się wyjątkową dekoracją wielkanocnych domów.
Tekst i zdjęcia : Justyna Moroz
Zdjęcia (16)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.