W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z absolwentami oczami uczestników - relacja uczniów

16.12.2025

Pamiątkowe zdjęcie absolwentów z pracownikami i Dyrekcją

Jako absolwentki przedszkola, które niedawno odwiedziłyśmy, przeżyłyśmy naprawdę wyjątkowy dzień. Już od wejścia do budynku ogarnęło nas to uczucie powrotu do czasów, kiedy wszystko było prostsze. Znowu zobaczyłyśmy naszą dawną grupę ludzi, z którymi kiedyś codziennie siedziałyśmy na dywanie, bawiłyśmy się i uczyłyśmy pierwszych liter. Rozmowy zaczęły się same, jakby w ogóle nie minęły lata. Wspominałyśmy stare czasy, ulubione zabawy, nauczycielki i wszystkie śmieszne sytuacje, które pamiętałyśmy aż za dobrze. Zwiedziłyśmy też nowe skrzydło przedszkola. Wszystko było świeże, kolorowe, nowoczesne, ale jednocześnie nadal czuć było rodzinne ciepło tego miejsca. Każdy zakątek wywoływał kolejne wspomnienia. Potem przyszedł moment, żeby zjechać z tej wielkiej zjeżdżalni z jednego piętra na drugie piętro zrobiłyśmy to bez zastanowienia. Na dole czekał na nas kebab, kompletnie nieoczekiwany dodatek, który jeszcze bardziej wprowadził luźną, zabawną atmosferę. Był też fotograf, który uwiecznił wszystkie te nasze reakcje, uśmiechy, rozmowy i małe sentymentalne momenty. Całe wydarzenie wyszło naprawdę super. Spędziłyśmy świetny czas, pełen wspomnień, śmiechu i takiej ciepłej energii, jaką daje tylko powrót do miejsca, od którego tak wiele się zaczęło. Na koniec każdy z nas dostała upominek upamiętniający nasze przedszkole. Wszystko to nie wydarzyłoby się jednak bez naszej dyrektorki, która zorganizowała całe spotkanie. Włożyła w to mnóstwo serca zadbała o każdy szczegół, o zaproszenia, atrakcje i atmosferę, dzięki której mogłyśmy naprawdę wrócić do dawnych lat. Jej zaangażowanie było widoczne od początku do końca.

Autorki tekstu : Sara Siłkin i Magdalena Monach

Zdjęcia (34)

{"register":{"columns":[]}}