Sadzenie bratków przez Radę Rodziców naszego Przedszkola
02.05.2025
Przed samymi świętami wielkanocnymi część rodziców z przedszkolnej rady postanowiła przyozdobić wejście do przedszkola wiosennymi kwiatami i ozdobami. Dzięki temu dzieci i rodzice mogą cieszyć się cudnym widokiem wchodząc do budynku. Dziękujemy członkom Rady Rodziców i Dyrekcji Przedszkola za pomysł i zaangażowanie.