Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”
05.02.2026
Nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz zdolności plastycznych najmłodszych dzieci poprzez twórczą zabawę.
W konkursie uczestniczyło czworo dzieci z naszego przedszkola, które z dużym zaangażowaniem i radością przygotowywały swoje prace plastyczne . Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała indywidualne spojrzenie dziecka na temat konkursu. Przedszkolaki wykazały się pomysłowością, starannością oraz ogromną wyobraźnią.
Udział w konkursie był dla dzieci cennym doświadczeniem oraz okazją do zaprezentowania swoich talentów na forum ogólnopolskim. Wszyscy mali artyści zostali docenieni i nagrodzeni – otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki, które sprawiły im wiele radości i dumy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy dzieciom za wspaniałe prace, a rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy rozwijać pasje naszych przedszkolaków i zachęcać ich do udziału w takich twórczych inicjatywach.
Katarzyna Culepa