W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”

05.02.2026

Dzieci pozują do zdjęcia

Nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Jestem mały przedszkolaczek, narysuję domek, kwiatek”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz zdolności plastycznych najmłodszych dzieci poprzez twórczą zabawę.

W konkursie uczestniczyło  czworo dzieci z naszego przedszkola, które z dużym zaangażowaniem i radością przygotowywały swoje prace plastyczne . Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała indywidualne spojrzenie dziecka na temat konkursu. Przedszkolaki wykazały się pomysłowością, starannością oraz ogromną wyobraźnią.

Udział w konkursie był dla dzieci cennym doświadczeniem oraz okazją do zaprezentowania swoich talentów na forum ogólnopolskim. Wszyscy mali artyści zostali docenieni i nagrodzeni – otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki, które sprawiły im wiele radości i dumy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy dzieciom za wspaniałe prace, a rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Cieszymy się, że możemy rozwijać pasje naszych przedszkolaków i zachęcać ich do udziału w takich twórczych inicjatywach.

Katarzyna Culepa

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}