W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzyprzedszkolny konkurs ,,Wiosna "Rodzina i Ja w Hajnówce’’ – rozstrzygnięty!

01.06.2026

Moment wręczenia nagród

Konkurs „Wiosna, Rodzina i Ja w Hajnówce ”, skierowany  był do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Wydarzenie było okazją do rozwijania dziecięcej kreatywności, integracji oraz wspólnego przeżywania radosnych chwil w atmosferze życzliwości i akceptacji. Na konkurs wpłynęło wiele wyjątkowych i pełnych kolorów prac wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi. Wszystkie dzieła zachwycały pomysłowością, starannością oraz ogromnym zaangażowaniem młodych artystów. Konkurs został przygotowany przez panie Katarzynę Culepa oraz Małgorzatę Lipnicką-Pleskowicz, które zadbały o organizację wydarzenia oraz stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery dla wszystkich uczestników. W konkursie udział wzięły dzieci z hajnowskich placówek przedszkolnych, prezentując swoje talenty, pomysłowość i twórcze prace związane z tematyką wiosny oraz rodziny w mieście Hajnówka. Z okazji obchodów 75-lecia miasta Hajnówki dzieci prezentowały obiekty charakterystyczne dla miasta . Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za swój wysiłek i aktywny udział. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które wywołały wiele uśmiechów i radości. Szczególnym momentem było wręczenie dzieciom lizaków przez panią dyrektor Dorotę Ewelinę Durzyńską, która objęła wydarzenie swoim patronatem i z wielką serdecznością pogratulowała wszystkim uczestnikom. Organizatorzy podkreślają, że najważniejszym celem konkursu była wspólna zabawa, integracja oraz wzmacnianie wiary dzieci we własne możliwości. Spotkanie pokazało, jak ważne są działania wspierające dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz budowanie atmosfery akceptacji i wzajemnego szacunku.. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie i wspieranie ich twórczych działań. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla dzieci inspirującym doświadczeniem i zachętą do dalszego rozwijania swoich talentów plastycznych. Jeszcze raz dziękujemy  za udział i już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole!

Katarzyna Culepa

Małgorzata Lipnicka -Pleskowicz

Zdjęcia (14)

{"register":{"columns":[]}}