W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert życzeń w grupie „Jeżyki”

03.02.2026

Dzieci prezentują repertuar artystyczny

W grupie „Jeżyki” odbył się wyjątkowy Koncert życzeń dla Babć i Dziadków, pełen radości, wzruszeń i serdecznej atmosfery. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały program artystyczny, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność najbliższym. Przedszkolaki zaprezentowały piosenkę „Gdy babcia i dziadek idą na spacer”, której słowa przypomniały, jak ważną rolę w życiu dzieci odgrywają dziadkowie — bo to oni „jak zrozumieć trudne sprawy, wy najlepiej wiecie”. Dzieci recytowały także wiersze oraz wspólnie zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Nie zabrakło również wspólnego tańca oraz wręczenia własnoręcznie wykonanych upominków. Po części artystycznej wszyscy zaproszeni goście mogli wspólnie świętować przy pysznym torcie. Dodatkową atrakcją były warsztaty szycia na maszynie, które poprowadziła pani Asia z pracowni „Lawendowy Guzik”. Dzieci poznawały tajniki szycia i próbowały swoich sił w tej niezwykłej aktywności, tworząc razem z bliskimi torebki na drobiazgi. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia, które będą pięknym wspomnieniem tego dnia, pełnego uśmiechów, ciepła i rodzinnej bliskości.

Agnieszka Prokopiuk i Justyna Moroz

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}