W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jeżykowy Dzień Rodziny

24.06.2026

Występ przedszkolaków przed widownią

W grupie „Jeżyki” odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Był to piękny i wzruszający czas, podczas którego dzieci mogły wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec najbliższych – mam i tatusiów. Spotkanie upłynęło w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil.

Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem gości oraz krótkimi wierszykami, które wprowadziły wszystkich w wyjątkowy nastrój. Następnie dzieci z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem zaprezentowały bogaty program artystyczny. Rodzice mogli podziwiać piosenkę „Moja Rodzina”, pełen energii taniec „Queen of Africa”, a także występy do utworów „Mama” i „Tata Bohater”. Nie zabrakło również efektownego tańca „Ty jedna na milion”, podczas którego mali artyści wystąpili w kapeluszach i okularach. Następnie dzieci wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie przygotowane laurki oraz upominki, które sprawiły rodzicom wiele radości.

Wspólny taniec dzieci i rodziców przy piosence „Rodzina to skarb” był pięknym zwieńczeniem części artystycznej i dostarczył wszystkim wielu wzruszeń oraz radosnych chwil. Po występach wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Na twarzach rodziców nieustannie gościły uśmiechy, a niejednemu zakręciła się łza wzruszenia w oku. Dla nas, nauczycielek, były to niezwykle cenne chwile. Jesteśmy bardzo zadowolone i wdzięczne za tak ciepłe przyjęcie oraz wspaniałą reakcję rodziców. Ich wzruszenie, radość i ogromne wsparcie sprawiły, że ten dzień stał się naprawdę wyjątkowy.

Był to również ostatni występ naszych „Jeżyków” przed wakacjami. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy zakończyć ten rok przedszkolny w tak piękny sposób. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejny rok. Wierzymy, że przyniesie on jeszcze więcej wspaniałych chwil, nowych wyzwań i równie pięknych występów. Jesteśmy przekonane, że za rok będzie jeszcze piękniej.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, wsparcie i wspólnie spędzony czas. To właśnie dzięki takim chwilom tworzymy wyjątkową społeczność naszej grupy „Jeżyki”.

Agnieszka Prokopiuk i Justyna Moroz

Zdjęcia (22)

{"register":{"columns":[]}}