Grupa Jeżyków – uczestniczyła w „Biegu po zdrowie. Biegniemy dla Hajnówki”
16.06.2026
Dnia 3 czerwca 2026 r. grupa Jeżyków wzięła udział w między przedszkolnej imprezie sportowo-rekreacyjnej zorganizowanej przez Przedszkole nr 5 w Hajnówce przy wsparciu władz samorządowych oraz przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce oraz Hajnowskiego Domu Kultury zorganizowało XIV Bieg po Zdrowie pod hasłem „Biegniemy dla Hajnówki”, który honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Hajnówka.
W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z hajnowskich przedszkoli, nauczyciele,przedstawiciele służb mundurowych, sponsorzy, rodzice, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, w tym władze naszego miasta.
Głównym celami przedsięwzięcia spotkania był wspólny bieg, promocja zdrowia, aktywności fizycznej oraz integracja najmłodszych mieszkańców. Na mecie na każdego czekał pamiątkowy medal, który sprawił dzieciom wiele radości.
XIV Bieg po Zdrowie pod hasłem „Biegniemy dla Hajnówki okazało się wielkim sukcesem i na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wspaniale przygotowaną imprezę promującą zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.
Justyna Moroz